Спортни Футбол А ОГ София ПРОГРАМА

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1847056
В момента има 77 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Юни 2024
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ПРОГРАМА

"А" ОГ София (столица)
Сезон 2023/2024
Пролет

XVI кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
София спорт - Сокол (Негован)
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)
Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009
Левски-Раковски - Мрамор
Ферион (Кубратово) - Академик 1947
Зенит (Филиповци) - Железница
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски (Чепинци)
25 февруари 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Обеля сити - Житен

XVII кръг
3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - София спорт
Левски (Чепинци) - Зенит (Филиповци)
Железница - Обеля сити
Житен - Ферион (Кубратово)
Академик 1947 - Левски-Раковски
Мрамор - Въстаник 26 (Войнеговци)
Банкя 2009 - Гранит (Владая)
Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован)

XVIII кръг
10 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
София спорт - Надежда (Доброславци)
Сокол (Негован) - Банкя 2009
Гранит (Владая) - Мрамор
Въстаник 26 (Войнеговци) - Академик 1947
Левски-Раковски - Житен
Ферион (Кубратово) - Железница
Обеля сити - Левски (Чепинци)
Зенит (Филиповци) - Искър 1945 (Нови Искър)

XIX кръг
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Зенит (Филиповци) - София спорт
Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля сити
Левски (Чепинци) - Ферион (Кубратово)
Железница - Левски-Раковски
Житен - Въстаник 26 (Войнеговци)
Академик 1947 - Гранит (Владая)
Мрамор - Сокол (Негован)
Банкя 2009 - Надежда (Доброславци)

XX кръг
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
София спорт - Банкя 2009
Надежда (Доброславци) - Мрамор
Сокол (Негован) - Академик 1947
Гранит (Владая) - Житен
Въстаник 26 (Войнеговци) - Железница
Левски-Раковски - Левски (Чепинци)
Ферион (Кубратово) - Искър 1945 (Нови Искър)
Обеля сити - Зенит (Филиповци)

XXI кръг
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Обеля сити - София спорт
Зенит (Филиповци) - Ферион (Кубратово)
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски-Раковски
Левски (Чепинци) - Въстаник 26 (Войнеговци)
Железница - Гранит (Владая)
Житен - Сокол (Негован)
Академик 1947 - Надежда (Доброславци)
Мрамор - Банкя 2009

XXII кръг
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
София спорт - Мрамор
Банкя 2009 - Академик 1947
Надежда (Доброславци) - Житен
Сокол (Негован) - Железница
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)
Въстаник 26 (Войнег.) - Искър 1945 (Н. Искър)
Левски-Раковски - Зенит (Филиповци)
Ферион (Кубратово) - Обеля сити

XXIII кръг
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - София спорт
Обеля сити - Левски-Раковски
Зенит (Филиповци) - Въстаник 26 (Войнеговци)
Искър 1945 (Нови Искър) - Гранит (Владая)
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован)
Железница - Надежда (Доброславци)
Житен - Банкя 2009
Академик 1947 - Мрамор

XXIV кръг
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
София спорт - Академик 1947
Мрамор - Житен
Банкя 2009 - Железница
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)
Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър)
Гранит (Владая) - Зенит (Филиповци)
Въстаник 26 (Войнеговци) - Обеля сити
Левски-Раковски - Ферион (Кубратово)

XXV кръг
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Левски-Раковски - София спорт
Ферион (Кубратово) - Въстаник 26 (Войнеговци)
Обеля сити - Гранит (Владая)
Зенит (Филиповци) - Сокол (Негован)
Искър 1945 (Нови Искър) - Надежда (Доброславци)
Левски (Чепинци) - Банкя 2009
Железница - Мрамор
Житен - Академик 1947

XXVI кръг
1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч:
София спорт - Житен
Академик 1947 - Железница
Мрамор - Левски (Чепинци)
Банкя 2009 - Искър 1945 (Нови Искър)
Надежда (Доброславци) - Зенит (Филиповци)
Сокол (Негован) - Обеля сити
Гранит (Владая) - Ферион (Кубратово)
Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски-Раковски

XXVII кръг
12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Обеля сити - Надежда (Доброславци)
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - София спорт
Левски-Раковски - Гранит (Владая)
Ферион (Кубратово) - Сокол (Негован)
Зенит (Филиповци) - Банкя 2009
Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор
Левски (Чепинци) - Академик 1947
Железница - Житен

XXVIII кръг
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
София спорт - Железница
Житен - Левски (Чепинци)-
Академик 1947 - Искър 1945 (Нови Искър)
Мрамор - Зенит (Филиповци)
Банкя 2009 - Обеля сити
Надежда (Доброславци) - Ферион (Кубратово)
Сокол (Негован) - Левски-Раковски
Гранит (Владая) - Въстаник 26 (Войнеговци)

XXIX кръг
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Гранит (Владая) - София спорт
Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован)
Левски-Раковски - Надежда (Доброславци)
Ферион (Кубратово) - Банкя 2009
Обеля сити - Мрамор
Зенит (Филиповци) - Академик 1947
Искър 1945 (Нови Искър) - Житен
Левски (Чепинци) - Железница

XXX кръг
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
София спорт - Левски (Чепинци)
Железница - Искър 1945 (Нови Искър)
Житен - Зенит (Филиповци)
Академик 1947 - Обеля сити
Мрамор - Ферион (Кубратово)
Банкя 2009 - Левски-Раковски
Надежда (Доброславци) - Въстаник 26 (Войнег.)
Сокол (Негован) - Гранит (Владая)

Заб.: ЗС на БФС си запазва правото за промени в програмата
  

 
YouSofia