Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1737775
В момента има 41 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Март 2024
ПВСЧПСН
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 "А" ОГ София (столица)

XIV кръг – отложен мач
21 февруари 2024 г., сряда, 19:00 ч:
Железница - Левски (Чепинци) (в Кубратово) 2:2
Железница: Захари Младенов (13), Николай Цветанов (71-д.); Левски: Съни Икиде (51), Велин Василев (75)

XVI кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци) отл.
Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 3:1
Въстаник: Роберто Соколов (36-д.), Станислав Пейчев (75), Мариан Китанов (86); Банкя: Румен Ангелов (15)
Левски-Раковски – Мрамор 2:2
Л-Р: Павел Павлов (30), Велислав Кьоров (78); Мрамор: Николай Георгиев (17), Светлин Борисов (82)
Ферион (Кубратово) - Академик 1947 2:0
Франц Русев (16), Калоян Узунов (56)
Зенит (Филиповци) – Железница 2:3
Зенит: Антоан Александров (12, 42); Железница: Ивайло Иванов (5, 81), Захари Младенов (65-д.)
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски (Чепинци) 0:0
25 февруари 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Обеля сити – Житен 5:1
ОбС: Лазар Ковачки (8, 60), Васил Шопов (12), Божидар Тодоров (24-авт.), Денис Стефанов (40); Житен: Иван Калапиш (17)
25 февруари 2024 г., неделя, 20:00 ч:
София спорт - Сокол (Негован) 2:4
СфСпорт: Петър Филибев (6), Кирил Сашов (27); Сокол: Станислав Йорданов (28), Росен Йорданов (40, 46), Кирил Миланов (54)

Класиране:
1. Гранит (Владая)    15    14    1    0    58:15    43
2. Надежда (Доброславци)    15    12    1    2    60:16    37
3. Левски-Раковски    16    10    3    3    56:19    33
4. Житен    16    9    3    4    36:34    30
5. Сокол (Негован)    16    9    2    5    50:29    29
6. Искър 1945 (Нови Искър)    16    9    2    5    45:25    29
7. Мрамор    16    6    5    5    30:25    23
8. Академик 1947    16    7    1    8    27:37    22
9. Железница    16    6    3    7    30:36    21
10. София спорт    16    6    2    8    43:40    20
11. Левски (Чепинци)    16    5    3    8    27:45    18
12. Ферион (Кубратово)    16    4    3    9    25:46    15
13. Зенит (Филиповци)    16    2    5    9    25:58    11
14. Въстаник 26 (Войнеговци)    16    3    2    11    21:49    11
15. Банкя 2009    16    2    2    12    33:62    8
16. Обеля сити    16    3    2    11    29:59    8

XVII кръг
3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - София спорт
Левски (Чепинци) - Зенит (Филиповци)
Железница - Обеля сити
Житен - Ферион (Кубратово)
Академик 1947 - Левски-Раковски
Мрамор - Въстаник 26 (Войнеговци)
Банкя 2009 - Гранит (Владая)
Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован)

 

 


 
YouSofia