Спортни Футбол Б ОГ София ПРОГРАМА

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1818930
В момента има 172 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Май 2024
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ПРОГРАМА

"Б" ОГ София (столица)
Сезон 2023/2024
Пролет
Програма

Северна група

XV кръг
2 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Житен II - Враждебна
3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
ОФК София 1992 - Вихър (Требич)
Сокол (Бенковски) - Партизан 2023 (Световрачене)
Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (Мировяне)
Кремиковци – почива

XVI кръг
9 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Требич) - Житен II
10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Спортист 13 (Мировяне) - Сокол (Бенковски)
Партизан 2023 (Световр.) - ОФК София 1992
Враждебна - Кремиковци
Спартак 1933 (Подгумер) – почива

XVII кръг
16 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Житен II - Партизан 2023 (Световрачене)
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Кремиковци - Вихър (Требич)
ОФК София 1992 - Спортист 13 (Мировяне)
Сокол (Бенковски) - Спартак 1933 (Подгумер)
Враждебна – почива

XVIII кръг
23 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Спортист 13 (Мировяне) - Житен II
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - ОФК София 1992
Партизан 2023 (Световрачене) - Кремиковци
Вихър (Требич) - Враждебна
Сокол (Бенковски) – почива

XIX кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
ОФК София 1992 - Житен II
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (Бенковски) - Спортист 13 (Мировяне)
Вихър (Требич) - Спартак 1933 (Подгумер)
Кремиковци - Враждебна
Партизан 2023 (Световрачене) – почива

XX кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Житен II - Враждебна
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Партизан 2023 (Световрачене)
ОФК София 1992 - Сокол (Бенковски)
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 13 (Мировяне) - Вихър (Требич)
Кремиковци – почива

XXI кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Сокол (Бенковски) - Житен II
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Требич) - ОФК София 1992
Партизан 2023 (Световрачене) - Спортист 13 (Мировяне)
Кремиковци - Спартак 1933 (Подгумер)
Враждебна – почива

XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна
Спортист 13 (Мировяне) - Кремиковци
ОФК София 1992 - Партизан 2023 (Световрачене)
Сокол (Бенковски) - Вихър (Требич)
Житен II – почива

XXIII кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Требич) - Житен II
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Партизан 2023 (Световрачене) - Сокол (Бенковски)
Кремиковци - ОФК София 1992
Враждебна - Спортист 13 (Мировяне)
Спартак 1933 (Подгумер) – почива

XXIV кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Житен II - Спартак 1933 (Подгумер)
12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Сокол (Бенковски) - Кремиковци
12 май 2024 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК София 1992 - Враждебна
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (Требич) - Партизан 2023 (Световрачене)
Спортист 13 (Мировяне) – почива

XXV кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Партизан 2023 (Световрачене) - Житен II
19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Кремиковци - Вихър (Требич)
Враждебна - Сокол (Бенковски)
Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (Мировяне)
ОФК София 1992 – почива

XXVI кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Житен II - Спортист 13 (Мировяне)
26 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Партизан 2023 (Световрачене) - Кремиковци
26 май 2024 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК София 1992 - Спартак 1933 (Подгумер)
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (Требич) - Враждебна
Сокол (Бенковски) – почива

XXVII кръг
1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Кремиковци - Житен II
2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Враждебна - Партизан 2023 (Световрачене)
Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Бенковски)
Спортист 13 (Мировяне) - ОФК София 1992
Вихър (Требич) – почива


 
 Южна група

XV кръг
3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Обеля 1945
Люлин - Орловец 2015 (Кокаляне)
Спарта - Арес
Казичене 1929 - Левски-Спартак 1962
3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Национал

XVI кръг
10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Левски-Спартак 1962 - Спарта
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
Обеля 1945 - Урвич (Панчарево)
10 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Национал - Казичене 1929
10 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес - Люлин

XVII кръг
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Обеля 1945 - Национал
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Арес
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне)
Люлин - Левски-Спартак 1962
17 март 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Спарта - Казичене 1929

XVIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Казичене 1929 - Люлин
Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля 1945
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта - Национал
Левски-Спартак 1962 - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
24 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес - Урвич (Панчарево)

XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 - Левски-Спартак 1962
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне)
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Национал - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
Арес - Обеля 1945
31 март 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Спарта - Люлин

XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Левски-Спартак 1962
Обеля 1945 - Казичене 1929
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес
Национал - Спарта
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Люлин - Урвич (Панчарево)

XXI кръг
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 - Орловец 2015 (Кокаляне)
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Национал
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес - Люлин
Левски-Спартак 1962 - Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф)
14 април 2024 г., неделя, 19:00 ч:
Спарта - Спартак 2015 (Д. Пасарел)

XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Обеля 1945
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски-Спартак 1962
Национал - Арес
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта - Урвич (Панчарево)
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Люлин - Казичене 1929

XXIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 - Национал
Обеля 1945 - Орловец 2015 (Кокаляне)
28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
28 април 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Левски-Спартак 1962 - Люлин
28 април 2024 г., неделя, 19:00 ч:
Арес - Спарта

XXIV кръг
12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Национал - Левски-Спартак 1962
Спарта - Казичене 1929
12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне)
Урвич (Панчарево) - Арес
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Люлин - Обеля 1945

XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Казичене 1929 - Урвич (Панчарево)
Обеля 1945 - Национал
Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Арес - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
Левски-Спартак 1962 - Спарта

XXVI кръг
26 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Национал - Орловец 2015 (Кокаляне)
Спарта - Обеля 1945
Урвич (Панчарево) - Левски-Спартак 1962
Арес - Казичене 1929
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Люлин

XXVII кръг
2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Казичене 1929 - Спартак 2015 (Д. Пасарел)
Обеля 1945 - Урвич (Панчарево)
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта
2 юни 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Левски-Спартак 1962 - Арес
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Люлин – Национал

Заб.: ЗС на БФС си запазва правото за промени в програмата
 
YouSofia